Březen 2013

Poslední dobou, to je tou nudou

2. března 2013 v 14:10 | Sjuzi |  figments of my mind
Po dlouhý době zase tady.

Včera jsem byla na Žižkovský noci. :) Nejdřív se mi tam nechtělo, protože jsem nemohla na nejlepší skupinu, která tam hraje. Hrála "moc pozdě" a rodiče mi to zakázali. No nevadí.. Nakonec jsem tam šla a nelituju toho. Cejtila jsem se tak nějak "jako dřív". (Minulej rok to bylo taky skvělý.) A potřebovala jsem někam jít, protože když jsem moc často doma, tak mi z toho hrabe. A aspon jsem neproseděla celej večer u fejsbůku.
Ale jinak se docela nudim. Myslim jako v životě. Zní to blbě.. Ale potřebovala bych už někoho potkat. Občas se cejtim fakt osaměle, i když kolem sebe mám spoustu lidí, který mám ráda a (doufám), že oni i mě. Ale když mám denodenně na očích spoustu zamilovanejch a šťastnejch lidí, připadám si docela sama.

Ne, já se nechci litovat. A momentálně vlastně jsem šťastná. Venku je konečně krásně a svítí sluníčko. Celou zimu jsem měla takový, nechci říkat depky, ale prostě hodně blbý nálady z toho, že venku bylo všechno šedý a bílý a hnusný. Teď když kouknu ven, je tam tak nádherně.. Mám z toho děsnou radost, asi jsem magor. :D :)

"Hlavně si k hlavě nedávej hlavně" :)
Jo, tohle je ta kapela, co jsem jí prošvihla. Ale příště si je už nenechám ujít!

Snad zase nebude sněžit.