WHY?

17. prosince 2012 v 19:34 | Sjuzi |  figments of my mind
BOŽE JÁ JSEM TAK PITOMÁ!

Znáte to, jak chcete strašně někoho poslat do prdele, ale jakmile ten se vám ten člověk začne omlouvat a koukat na vás psíma očima, tak to prostě nezvládnete? Sakra. Tak strašně jsem si na to brousila zuby a stejně jsem zase "vyměkla" a odpustila mu. Prooooč?? Fakt jsem na sebe naštvaná.

Psal mi to už v sobotu, že prej si mě najde ve škole a že se mi omluví. Celou neděli jsem z toho byla děsně nervózní. A když jsem ho dneska viděla, jak ke mně jde, uplně se mi sevřel žaludek a v hlavě jsem si jenom opakovala "nee já nechci, já s nim nechci mluvit, nechci ho vidět, nechciii!!" A pak se mě zeptal, jestli mužu jít na chodbu. Měla jsem radši zdrhnout.

Vážně si připadám jako blázen. Vedu tu nejvíc seběvědomý kecy, jak "o jeho omluvy nestojim a že u mě skončil" a pak mi něco řekne, pár vět o tom, jak mu na mě záleží a jak je mu to celý líto a že je kretén a já... Achjo, tyhle kecy přece znám. Už mi je řikal několikrát, i když nikdy ne osobně, vždycky jenom přes facebook. Možná proto jsem mu taky odpustila, protože přes internet dokážu bejt "strašně drsná", ale v reálu, když s někym mluvim, už míň. Je to trapný.

I když nemyslim si, že je to mezi náma úplně oukej. To zas ne. Řekla jsem mu, že jsem pořád dost nasraná a on, že to chápe. (Ještě, aby ne...). No, ale jedno vim jistě. Nikdy už to nebude jako dřív. Řiká se, že "na jednou roztrženym provazu uzel vždycky zůstane." Já si ale myslim, že i s jednim uzlem to pořád může jít. Jeden uzel se dá nějak tolerovat. Problém je v tom, že na našem provazu už ty uzly jsou asi 4. To už je trochu moc.

Jsem zvědavá, co bude dělat teď. Protože jestli na mě zas bude kašlat, tak už se na něj vážně vyseru. Tohle je jeho last chance.

Haha. Kolikrát, že už jsem tohle říkala?..
 


Komentáře

1 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 17. prosince 2012 v 19:49 | Reagovat

Aspoň máte nějakej vztah. My dva se známe asi půl roku, z toho se tři měsíce celkem intenzivně "kamarádíme" a třikrát z toho jsme spolu byli venku sami dva..A nikdy se nic neděje, krom toho pátečního desetiminutového objetí..Všechno si zařizuju sama, on se k ničemu nemá i když všem tvrdí, že ví, co chce..Tak nevím. Občas přemýšlím, jestli to risknout, nebo to radši nechat tak..Jediný co vím je, že ho mám ráda ze všech lidí nejvíc na světě..

Trochu se v tom mezi váma dvěma neorientuju..Nevím, co jste si provedli, každopádně si myslím, že každý má právo na další šanci. A pokud víš, že za to ten člověk fakt stojí, tak si jich zaslouží i nespočet..

2 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 17. prosince 2012 v 20:25 | Reagovat

Já taky doufám. Myslím že on je kluk, který by za to mohl stát a na kterýho se vyplatí čekat..

Obdivuju tě, že mu vůbec dokážeš říct, že na tebe kašle nebo tak..Někteří lidi jsou prostě takoví. Ale upřímně - dokázala by sis představit život bez něj? Pokud ne, tak tam asi patří. Co kdyby ses naučila ho brát takového, jaký je a brát ho s nadhledem? Chápeš jak to myslím..že to tak nebudeš řešit, vezmeš to jako fakt a je to. A budeš šťastná, nebo minimálně šťastnější. A svět bude jednodušší. :)

Vím že se mi to lehko kecá, ale nic víc k tomu asi nedokážu říct, když to jinak nevidím..

3 Seš mi fuck. Seš mi fuck. | Web | 18. prosince 2012 v 18:20 | Reagovat

Fakt mi to připomíná vztah s mým... nejlepším kamarádem. Dalo by se říct. haha.

4 Sekava Sekava | Web | 18. prosince 2012 v 20:20 | Reagovat

Ta odvaha, že člověka pošleš do prdele, ale pak prostě přijde, třeba se usměje, nebo udělá něco, co dělá vždycky, ale co na něm máš ráda, a najednou je všechno pryč.
Já teda s klukem nikdy nic podobnýho (ani nepodobnýho) nezažila (pohybuju se na škále nehezká až odporná), ale je spousta lidí, co někdy naserou...

5 Jane Jane | E-mail | Web | 19. prosince 2012 v 20:54 | Reagovat

Pro mě jsou uzly symbolem pevného pouta.
Jo, možná to ale píšu jenom kvůli tomu, že já taky lidem odpouštím. Ale ne všechno. A taky ne vždycky. Odpouštím jim, pokud mám pocit, že by to tak mělo být, a že kdybych to neudělala, trápilo by mě to víc. A navíc, odpouštět je jedna z nejlepších věcí, co můžeš dokázat, myslím když opravdu tomu člověku odpustíš, ne když to jenom řekneš.
Ale ono to tak celkově bývá, že když máš pro někoho slabost, tak stačí aby se usmál, nějak hezky tě oslovil nebo tak, a najednou všechny věci, co ti udělal a kvůli kterým jsi třeba ještě včera večer brečela, zmizej a on je zase nejhodnější a nejmilejší na světě. Fuck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama